GALAFEE FINANCIAL, utworzony w 2005 roku, jest w 100% bankiem internetowym.
GALAFEE FINANCIAL oferuje innowacyjne doświadczenie w zarządzaniu swoimi finansami i przejęciu zarządzania swoimi aktywami, bezpiecznie i na wszystkich kanałach.

RÓŻNY BANK ONLINE
W 100% bank internetowy dla klientów autonomicznych, aktywnych i mobilnych.
Konkurencyjna codzienna oferta bankowa (konto bankowe, karta Visa Classic, bezpłatna karta Visa Premier, karta Visa Infinite z preferencyjną stawką, ubezpieczenie)
Kompletna oferta oszczędnościowa (książeczki oszczędnościowe, giełda papierów wartościowych, fundusze i ubezpieczenie na życie) Oferta kredytu hipotecznego, która łączy w sobie prostotę i doskonałość usług.
Wielokrotnie nagradzana wewnętrzna obsługa klienta, złożona z ekspertów, którzy są dostępni 6 dni w tygodniu w szczególnie szerokich przedziałach czasowych.
Niezwykła i innowacyjna obsługa klienta w celu bezpiecznego zarządzania finansami: personalizuj przestrzeń, konfiguruj powiadomienia, zarządzaj budżetem niezależnie, w dowolnym miejscu i czasie.

JEŚLI POTRZEBUJESZ SIĘ, OBSŁUGA KLIENTA SŁUCHA SIĘ OD 13:00 DO DNIA 21:00
Nasi doradcy z siedzibą w Hauts-de-France są dostępni, aby słuchać ciebie przez telefon, e-mail, czat lub na Twitterze i Facebooku, 6 dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00 w dni powszednie i soboty do 16:00. W dowolnym momencie znajdź również najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów w obszarze Pytania i odpowiedzi.
Do Państwa dyspozycji jest wielokrotnie nagradzana wewnętrzna obsługa klienta, złożona z ekspertów-doradców, dostępna 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:00 oraz w sobotę od 9:00 do 18:00).

DOSTĘPNY BANK, GDZIEKOLWIEK JESTEŚ.
Możesz sprawdzić witrynę GALAFEE FINANCIAL na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie, a także w aplikacjach GALAFEE FINANCIAL w AppStore i Google Play na smartfonie. Wsparcie jakości